LOGO_MJ_FOOTER

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy specjalną tabelę, w której zestawiliśmy nasze tkaniny, posiadające certyfikaty takie jak:

  • EU Ecolabel – jest to dobrowolny program certyfikacji ustanowiony przez Unię Europejską. Jego celem jest wyróżnienie produktów i usług przyjaznych środowisku. Ważne jest, aby produkty były przyjazne od momentu zaprojektowania, aż do końca ich cyklu życia.
     
  • Oeko Tex Standard 100 – to certyfikat potwierdzający jakość tekstyliów i wyrobów tekstylnych mających bezpośredni kontakt z ludzką skórą. Organizacja Oeko-Tex nadaje certyfikat produktom, na których przeprowadzono badania sprawdzające obecność 100 najniebezpieczniejszych substancji zagrażających konsumentom.
     
  • Global Recycled Standard – to międzynarodowy standard określający wymagania dotyczące certyfikacji włókien pochodzących z recyklingu. Celem programu GRS jest zwiększenie wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu przy jednoczesnym dbaniu o środowisko, warunki społeczne czy kontrolę stosowanych środków chemicznych, które są bezpieczne dla człowieka i środowiska.
     
  • Möbelfakta – certyfikat który obejmuje nie tylko produkt, ale całą firmę. Oznacza to, że w spółkach powiązanych z Möbelfakta muszą obowiązywać procedury i procesy związane z jakością, środowiskiem i odpowiedzialnymi łańcuchami dostaw, które są szczegółowo określone w specyfikacji wymagań.